درباره ما

درباره فروشگاه آگرین

ما در آگرین بر این باوریم که سرمایه اصلی، شمایید و هر کدوم از شما عزیزان یک عضو از خانواده بزرگ آگرین هستید و معتقدیم که می تونیم در کنار شما در بستر یک ارتباط سازنده و دو طرفه تجربه یک دوستی همیشگی و صادقانه را بسازیم. ما در آگرین قصد داریم که فاصله ها رو کم کنیم و صرف نظر از اینکه شما کجای ایران هستید، خدمات یکسانی رو براتون ارائه کنیم، چون آگرین یعنی انرژی مثبت برای شما.

تولد آگرین

همه چیزای دوست داشتنی، داستانشون از  یه جایی شروع میشه و یکی خلقشون میکنه. داستان آگرین  رو هم ۴ تا مدیر با سلیقه و پر تلاشش شروع کردن. این مجموعه توسط یه خواهر و برادر و همسران اونها اداره میشه که سال ۹۸ تصمیم به خلق این مجموعه گرفتن و از اون رو تمام تلاششون شد رضایت شما عزیزان دل.

مسیر پیشرفت آگرین

از روز اول مجموعه کارش رو با یک مغازه ۳۰ متری شروع کرد.ولی کم کم با حمایت اعضای همیشه همراهش یعنی شما عزیزای دل روز به روز قوی تر شد و تصمیم داریم که شعبه های مختلف خودمونو در سرتاسر شهر های عزیزمون ایران دایر کنیم.

هدف آگرین جهانی شدن و ایجاد یک برند ایرانی معتبر و با کیفیت و طراحی و تولید انواع لباس ها توسط خوده تیم آگرین است. در حال حاضر خرید تمامی محصولات در سایت آگرین در طول ۲۴ ساعت شبانه روز امکان پذیره.

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!